Tylko remis..

Żywy mecz, sporo akcji i ostrych momentów. W końcówce piłkarze trochę przesadzili z ostrością i trzech musiało opuścić murawę przed końcem regulaminowego grania.

26 – po wrzutce Kudzi z piłką maja się bramkarz Zawratu; zmierzającą futbolówkę do bramki wybija w ostatniej chwili J. Stasik.
30 – Kramarz stanął oko w oko z bramkarzem, uderzył po długim rogi, ale piłce na drodze do siatki stanął słupek.
45 – wspaniała akcja Zaryckiego, który w finalnej fazie ją spartaczył. Uderzył z dużego palca, zamiast podawać do partnerów będących na zdecydowanie lepszych pozycjach.
58 GOL! 1:0 – prostopadłe podanie M. Stasika za plecy obrońców i Chowaniec trafił w przeciwległy róg bramki.
62 GOL! 1:1 – dośrodkowanie z rzutu rożnego Mikłusiaka, piłka trafia na głowę G. Skoczyka, a ten posyła ją do bramki.
81 – czerwona kartka dla Piotra Lacha za celowe kopnięcie przeciwnika w … tyłek.
85 – czerwona kartka dla Bobaka za celowe kopnięcie rywala.
89 – Chowaniec miał mnóstwo czasu i tylko bramkarza przed sobą, ale z 4 metrów trafił w niego.
90 – boisko opuszcza G. Skoczyk, który obraził sędziego i ujrzał drugi żółty kartonik.

awrat Bukowina Tatrzańska – Babia Góra Lipnica Wielka 1:1 (0:0)
1:0 Chowaneic (m. Stasik) 58
1:1 G. Skoczyk (Mikłusiak) 62 głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

SędziowałDaniel Zygmond.
Zawrat:Bużek – Kuchta, Gutt, Bobak, Zarycki, Chowaniec, M. Stasik, J. Stasik, Rzadkosz, Kramarz, Janczy.
Babia Góra:Poistiak – Pawlak, Dziadoń, Piotr Lach, S. Skoczyk, Jazowski (48 Wontorczyk), Kudzia, G. Skoczyk, Dyrda, M. Mikłusiak, Lichosyt.

Źródło sportowepodhale.pl

My nie podejmujemy sie opisu tego spotkania, miało ono jednego bohatera, Pana Daniela Zygmonda.. przeszkadzał obu drużynom w rozgrywaniu dobrego widowiska.