Gościmy Lubań!

W kolejnym  spotkaniu Babia Góra zmierzy się z Lubaniem Tylmanowa na własnym boisku! Ostatnie cztery spotkania ze zmienną formą rozgrywali Lipniczanie zanotowali dwie wygranie i dwie porażki przy bilansie 10-8 dla drużyny z Tylmanowej.

W obecnym sezonie Lubań radzi sobie całkiem nieźle, od zawsze prezentowali wysoki poziom w A-klasie, na razie bez sukcesu którym byłby awans. Trzecie miejsce z 38 punktami to bardzo dobre osiągnięcie, 12 wygranych, 2 remisy i 5 porażek,po 19 kolejkach Podhalańskiej A-klasy.

Najlepszy strzelec Lubania to Talarczyk Marcin z 11 bramkami na koncie, w poprzednim meczu strzelił Lipniczanom dwie bramki, mamy nadzieje że w tej rundzie defensywa Babiej Góry będzie lepsza!

Mecz w niedzielę o godzinie 14.30! Na boisku w Lipnicy Wielkiej.