Czarny Stadion..

Babia Góra w najbliższej kolejce zmierzy się na wyjeździe z Granitem Czarna Góra, dla Lipniczan wyjazdy do Czarnej Góry nie bywają zbyt przyjemne, ponieważ nigdy na boisku Granitu nie zdołali wygrać.
Granit w obecnym sezonie plasuje się w środku tabeli,7-me miejsce i 32 punkty po 20 kolejkach to przyzwoity wynik, Granit gra w kratkę i chyba dlatego nie liczy się już w grze o awans, bo potencjał ta drużna posiada bardzo duży.
Ostatnie cztery spotkania obu drużyn to remis, dwie wygrane Babiej Góry i dwie Granitu. Bilans bramek tych spotkań to 6-8 na korzyść Granitu.

Najlepszym strzelcem Czarnej Góry jest, Budz Łukasz, z 9 trafieniami na koncie, liczymy na dobry występ naszej defensywy by tego dorobku nie powiększył
Mecz w Czarnej Górze, o godzinie 17.00, serdecznie zapraszamy już w niedziele!