Stadion

Stadion w Lipnicy Wielkiej otwarto 6 maja 2007 roku, przy okazji meczu B-klasy.
Nasi piłkarze Klubu Babia Góra swój mecz rozgrywali z zespołem Białych z Białego Dunajca na nowym boisku sportowym w Lipnicy Wielkiej - Centrum. Goście w tym meczu nie mieli praktycznie żadnych szans. Mecz został rozstrzygnięty już w pierwszej połowie, kiedy to strzelono im 3 gole (Polaczek D., Kucek G., Jazowski D.) i taki wynik utrzymał do końca. Zawodnikom dopingowała bardzo liczna grupa kibiców z Lipnicy Wielkiej (około 400 osób).

Zaplecze sportowe przy stadionie, Szatnie dla zawodników i sędziów, zostaly wybudowane w 2010 roku, zaś budowa Trybun została rozpoczęta początkiem 2014 roku, została ukończona we wrześniu. Także w roku 2014 na naszym stadionie odbywał się Finał Pucharu Podhala. Oczywiście trybuna wtedy jeszcze nie byla ukończona ale kibice dopingujący swoje zespoly sie tym nie przejmowali.

Mecz Huragan Waksmund vs Orkan Raba Wyżna zakończył sie zwycięstwem 3-0 Huraganu.

A aktualnie Trybuna wygląda tak: