Wiatr Ludźmierz Gospodarze

Michal Granat

Utworzono:

29.08.2022

Wiatr Ludźmierz – LKS Szaflary 1:2(0:2)
0:1 Otręba (Kichko) 9
0:2 Pawlikowski (Otręba) 26 głową po rożnym
1:2 Karwaczka 54
Wiatr: Antolak - Truty, Duda (75 Patora), Zubek, Hrapkowicz, K. Siuta, Siaśkiewicz, Chowaniec, Słowakiewicz (75 Jankowski), Luberda, Karwaczka
Szaflary: Baboń – Krupa, Hreśka, Kusper, Bryjak, Ptak, Łojas (79 Czech), Stanczak, Kichko (58 Kasperek), Pawlikowski (58 Francuz), Otręba

Szlagier tej kolejki dla Szaflar. Pozbawiony największych armat w ataku Wiatr nie sprostał dobrze dysponowanym przyjezdnym. Ci zdołali obronić wynik grając przez dziesięć ostatnich minut w podwójnym osłabieniu.

Momenty były:
2 – Pierwsza groźna okazja gospodarzy. Słowakiewicz wpuszcza w uliczkę Chowańca, a ten przegrywa pojedynek z Baboniem.
6 – Kopia sytuacji z poprzedniego ataku. Tym razem prostopadłe zagranie od Karwaczki do Zubka i minimalnie niecelne uderzenie.
9 – GOL 0:1! Kontratak przyjezdnych. Przy nieudanej pułapce ofsajdowej Otręba wychodzi jeden na jeden i pokonuje Antolaka.
17 – Karwaczka widząc wysuniętego z bramki Babonia decyduje się na próbę lobu. Świetny pomysł, zabrakło centymetrów!
26 – GOL 0:2! Otręba dośrodkowuje z narożnika boiska. Celną główką popisuje się Pawlikowski.
27 – Kontra przyjezdnych. Z dystansu niewiele pomylił się Hreśka.
42 – Czerwona kartka dla Bryjaka. Szaflary w liczebnym osłabieniu.
50 – Kombinacyjna akcja w polu karnym gości. Słowakiewicz oddaje minimalnie niecelny strzał.
54 – GOL 1:2! Karwaczka huknął niemal z 35 metra. Piłka odbija się od poprzeczki i przekracza linię bramkową.
80 – Z boiska wylatuje Hreśka. Szaflary przez 10 minut w podwójnym osłabieniu.