Czas na Zawrat!

W najbliższą niedzielę Babia Góra uda się do Nowej Białej, gdzie swoje mecze rozgrywa Zawrat Bukowina-Tatrzańska, ciężko stwierdzić czego się można spodziewać po tej drużynie, do poprzedniej kolejki pewnie nikt by się ich nie bał, lecz ograli Wiatr 1-0 na stadionie rywala, więc na swoim boisku będą chcieli również pokusić się o dobry mecz.
Zawrat to 13-sta drużyna ligi, z 11 punktami, bardzo słaby bilans 3-2-13 to odpowiednio wygrane, remisy, i porażki.. Atut własnego boiska czyni tą drużynę bardzo niebezpieczną.
Babia Góra w ostatnich dwóch pojedynkach między tymi drużynami wygląda lepiej pod względem bilansu 7-3, wygraliśmy z Zawratem w rundzie jesiennej 4-0!
Najlepszym strzelcem gospodarzy jest Rzadkosz Łukasz, trafiał do bramki rywali 4-krotnie.
To tyle jeśli chodzi o liczby drużyny Zawratu, jak będzie w meczu, przekonamy się już w niedzielę o 11.00, na Boisku w Nowej Białej! Zapraszamy!