Pod lupą: Jordan Jordanów!

Długo oczekiwany start wiosennej rundy już naprawdę bliziutko! Więc chcemy przedstawić pare statystyk drużyny z Jordanowa. W rundzie jesiennej to Jordan wygrał mecz u siebie, choć przez długi okres to Lipniczanie byli na prowadzeniu. Ostatnie trzy mecze tych drużyn to dwa wygrane Jordana i jedna wygrana Babiej Góry, blilans bramkowy w tych meczach na kożyść Jordana 9-5.
Jordan w tym sezonie odnotował 6 wygranych, 2 remisy, i 7 porażek, co plasuje ich drużynę na ośmym miejscu w tabeli z dorobkiem 20 punktów. Na wyjeździe zawodnicy z Jordanowa wygrali zaledwie 2 razy, przegrywając pięciokrotnie.. stracili 20 bramek na wyjazdach!
Najlepszym strzelcem ekipy przyjezdnych jest Paś Krzysztof z 7 trafieniami, mamy nadzieję że nie powiększy swojego dorobku w niedzielę!
Czy Lipniczanie są wstanie ograć Jordan? przekonamy się już w niedzielę zapraszamy!