Przygotowania Zakończone!

Liga rusza w niedzielę, ale Lipniczanie, trenują już od końcówki stycznia! W tym okresie Babia Góra rozegrała osiem meczy kontrolnych. Jednakże bilans w tych potyczek nie napawa optymizmem, ponieważ zawodnicy KS'u wygrali tylko raz, remisując dwa mecze, i przegrywając aż pięc potyczek.. Bilans bramkowy także przytłacza, Lipnica strzeliła 24 bramki, nie jest to zły wynik, jednakże stracila ich aż 39, wiec spory minus dla defensywy i bramkarzy.
Nawjięcej bramek w tych meczach zdobył nasz najskuteczniejszy zawodnik z jesieni czyli Tomasz Lach, dodajmy że nie grał w wszystkich ośmiu spotkaniach!
Strzelali:
Tomasz Lach- 9 bramek
Grzegorz Skoczyk- 3 bramki
Piotr Lichosyt- 3 bramki
Michał Mikłusiak- 2 bramki
Sławomir Skoczyk- 2 bramki
Marcin Kudzia- 2 bramki
Łukasz Wontorczyk- 2 bramki
Dawid Moniak- 2 bramki
Najwyższa porażka miała miejsce w Myślenicach Babia Góra przegrała tam z Orkanem aż 2-9, jedyna nasza wygrana też była okazałym wynikiem wygraliśmy z drużyną Klina ze Słowacji aż 6-0.

Kadra na rundę Wiosenną prawdopodobnie wyglądać będzie tak:
Bramkarze: Jozef Poništiak, Tomasz Ignaciak, Łukasz Bandyk
Obrońcy: Grzegorz Dziadoń, Grzegorz Dyrda, Szymon Piosek, Adrian Pawlak, Piotr Lach
Pomocnicy i Napastnicy: Marcin Kudzia, Sławomir Skoczyk, Grzegorz Skoczyk, Łukasz Wontorczyk, Marek Jazowski, Piotr Lichosty, Dawid Moniak, Michał Mikłusiak, Tomasz Lach, Tomasz Kulawiak,Dawid Dunaj.

Miejmy nadzieje że poczynania ligowę będą dużo bardziej obfite niż te przygotowania!