Kolejka 17!!!

W najbliższym meczu przyjdzie nam się zmierzyć ze Skalnymi, w tym sezonie Babia Góra już dwa razy grała przeciw temu rywalowi raz w Pucharze i oba te mecze przegraliśmy..
Atutem Skalnych na pewno będzie ich boisko które jest trochę nietypowe żeby nie powiedzieć złe..
Zaskale w tym sezonie zajmują po ostatniej wygranej w Ludźmierzu ósme miejsce w ligowej tabeli, z dorobkiem 22 punktów. Skalni zanotowali siedem wygranych, jeden remis, i aż osiem porażek. Ich bilans bramek to 29-30. Wygrali 4 mecze na własnym boisku, i tyle samo przegrali więc trudno cokolwiek po tym wnioskować.Bilans bramkowy na własnym stadionie mają na plus, to 19-14.

W ostatnim meczu Skalni zagrali w zestawieniu 1-4-2-3-1, zdobyli bramkę na boisku rywala i skutecznie sie bronili, jednak dużą rolę odegrał w tym meczu Truty, goalkeeper z Zaskala nie jednokrotnie ratował zespół!
Tak graja Skalni:

Ostatnie cztery spotkania między tymi drużynami to dwa zwycięstwa Babiej Góry i dwie porażki, bezpośredni bilans tych czterech meczy na korzyść Lipniczan 17-12, choć dwa ostatnie mecze były przegrane.

Najlepszym strzelcem gospodarzy jest Marcin Król z 11 trafieniami jest na szóstej pozycji w klasyfikacji strzelców, trzeba dodać że jest to król strzelców z poprzedniego sezonu więc na tego napastnika naprawdę trzeba uważać!

Mecz w Zaskalu o godzinie 17.00, wszystkich serdecznie zapraszamy na ten wyjazdowy pojedynek Babiej Góry!