Zapowiedź: 18 Kolejka!

Kolejny mecz na stadionie w Lipnicy Wielkiej i kolejne emocje czekają nas już w niedzielę. Babia Góra podejmie drużynę Bystrego Nowe Bystre. Bystry na wiosnę zdobył punkt, ale za to na ciezkim terenie w Czarnej Górze.

Statystyki Bystrego przedstawiają się następująco, 4 wygrane, 5 remisów, i 8 porażek, na wyjazdach Bystry prezentuje się całkiem dobrze z punku patrzenia na tabelę, zdobyli 10 oczek na wyjazdach, 2 wygrane 4 remisy, i 2 porażki, stosunek bramek na wyjeździe to `14-20. Najlepszym strzelcem drużyny jest Salomon, przeciwko Lipniczanom zdobywał już bramki dlatego obrona musi się skupić, w tym sezonie trafiał 6-krotnie.

Bystry zajmuje 12 lokatę z 17 punktami na koncie, to może być ciekawy mecz dla obu drużyn o "6 punktów" bo te drużyny dzieli naprawdę niewiele w tabeli, a dokładniej trzy oczka.

W rundzie jesiennej padł remis 2-2. jak będzie tym razem? Przekonamy się już w niedzielę na stadionie w Lipnicy Wielkiej zapraszamy!