Pierwsza sparingowa porażka..

Babia Góra zanotowała porażkę 2-1, w trzecim meczu sparingowym. Wynik nie oddaje pełnego obrazu gry bo to Babia Góra momentami była lepsza od rywala, lecz nieskuteczna.
Po 15  minutach gry boisko musiał opuścić Kulawiak, który prawdopodobnie zerwał torebkę stawową w kostce, choć to nie potwierdzone informacje. W kazdym razie życzymy zdrowia naszemu rozgrywającemu!
Bramkę dla drużyn Babiej Góry strzelił G.Skoczyk po ładnej dwójkowej akcji z Kudzią, "Skoczu" płaskim strzałem pokonuje goalkeepera rywali.

Skład Babiej Góry:
Poništiak(50' Ignaciak)-Dziadoń,Dyrda,Lach,Pawlak-Skoczyk.G,Kulawiak(15'Moniak),Kudzia,Skoczyk.S-Wontorczyk,Lichosyt.
Ławka: Czerwień,Jazowski,Moniak
Zmiany Lotne.

Kolejny mecz już w piatek w Krakowie o 19! A wcześniej jeszcze wtorkowy trening.