Awans do "final six"!

Ależ zawody zaprezentowała nam "grupa 3" w eliminacjach do "final six" mistrzostw Podhala! Babia Góra rozegrała trzy mecze, tracąc trzy bramki, strzelając ich sześć! Bardzo emocjonujące pojedynki, zwłaszcza z Jordanem Jordanów który decydował o awansie z grupy.

Babia Góra 2-0 Krokus Pyzówka

Mecz który Babia Góra kontrolowała praktycznie przez cały czas, miejscami indywidualne błędy w defensywie ale asekuracja była na wysokim poziomie. Pierwszą bramkę w tym meczu zdobył populany "Jankes" który w sytuacji jeden na jeden założył bramkarzowi efektowną "siatę". Bramkę na 2-0 zdobył Tomasz Lach który po rozegraniu rzutu rożnego, uderza z 6 metra pod poprzeczkę.

1-0 Janiczak
2-0 Lach
Babia Góra 2-1 Lux Dach

Drugi mecz już o wiele bardziej emocjonujący jak i zacięty, obie drużyny grały solidnie, lecz przewagę mieli Lipniczanie, jednak do przerwy obyło sie bez Goli. Na początku drugiej połowy trafienie w sytuacji sam na sam Janiczak pewnie pokonuje bramkarza. na 3 minuty przed końcem spotkania Lux wycofuje bramkarza, i zamknięci na swojej połowie zawodnicy Babiej Góry, tracą bramkę, błąd w kryciu i w sytuacji jeden na jeden trafia rywal. na 15 sekund przed końcem rzut rożny wykonywała drużyna Lux, Ignaciak przejmuje piłkę rzuca do wybiegającego Daniela Kucka, ten odgrywa jeszcze do Janiczaka a ten ze spokojem strzela do pustej bramki.

1-1 Lux
2-1 Janiczak

Babia Góra 2-2 Jordan Jordanów

Mecz o pierwsze miejsce w grupie i o awans, Lipniczanie źle rozpoczęli ten mecz tracąc bramkę na początku pierwszej połowy. Jednak w końcówce na kilka sekund przed końcem do remisu doprowadza Mikłusiak strzelając z 10 metra tuż obok słupka. W drugiej połowie Babia Góra grała lepiej od rywali, lecz w 6 minucie karę dwóch minut dostał Węgrzyn, za faul taktyczny, jak sie później okazało wcale nie tak źle się to dla nas skończyło, w osłabieniu faulowany Janiczak na 7 metrze, podaje on do Lacha a ten bez namysłu uderza pod poprzeczkę nie dając szans bramkarzowi, Rywale jednak dwie minuty później doprowadzają do remisu, a na dwie minuty przed końcem karę otrzymuje Mikłusiak (chyba sam nie wie za co), Nasi zawodnicy grając w osłabieniu wytrzymują presję rywali i doprowadzają jakże ważny remis do końca!